piątek, 21 października 2016

Zmieniasz myśli, zmieniasz życie.


Staraj się myśleć pozytywnie. Zmieniaj, każdą negatywną myśl na coś miłego, coś co wywoła uśmiech na twojej twarzy. W każdej rzeczy zacznij widzieć pozytywy. Z każdego błędu wyciągaj wnioski zamiast smucić się porażką. Zmień nastawienie do rzeczy, do których nigdy nie byłeś przekonany, może, kiedy ich spróbujesz sprawią, że będzie lepiej, że będziesz szczęśliwszy, odmienią twoje życie. Staraj się być optymistą, albo chociaż realistą- nigdy pesymistą. To na pewno wpłynie dobrze na twoje samopoczucie.

 Będąc optymistą na pewno staniesz się odważniejszy. Zawsze bądź myśli, że się uda. Próbuj nowych rzeczy, nawet tych które wydają się być nierealne - lepiej spróbować, najwyżej się nie uda, jednak z każdej przegranej możesz czerpać nowe nauki. Po prostu trzymaj przy sobie same dobre, pozytywne myśli. Pozytywne myślenie wpłynie świetnie na twoje życie, a ty będziesz na pewno szczęśliwszy.
Jacket- CLICK  zaful- CLICK

4 komentarze:

 1. To co napisałaś jest bardzo motywujące i pozytywne jednak często kiedy ktoś popełni jakiś błąd który niesie za sobą konsekwencje blokuje się i nie myśli rozsądnie. Masz 100% racji że zmieniajac myśli zmieniamy życie. Sama miałam tak jak opisywałam wcześniej jednak z czasem uświadomiłam sobie, że czasu nie cofne a wszystko naprawi się z czasem i trzeba być pozytywnej myśli. Teraz dzięki takiemu rozumowaniu jest mi dużo łatwiej ;)

  Ps: masz przepiękny pokój, aż chciałabym zobaczyć cały <3

  http://creamshine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Poruszasz tematykę podobną do tej, którą się zajmuje :) Wpis jest jak najbardziej prawdziwy i motywujący. Popieram optymistyczne podejście do życia, gdyż wtedy jest łatwiej :)
  Będe częściej zaglądał dltego już obserwuję Cię :)

  Zapraszam na: http://badz-lepszym-kazdego-dnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozytywne myśli to podstawa sukcesów, które oczekuje każdy z nas. Czasami może to być dla niektórych wyzwaniem, ale mimo wszystko warto walczyć z negatywnymi myślami. Im szybciej się tego nauczymy, tym lepiej na tym wyjdziemy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie to ujęłaś! trzeba myśleć pozytywnie, ale nie zawsze wyjdzie tak jak ma być. Mega zdęcia!

  http://by-aleksandraa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Instagram