czwartek, 24 marca 2016

Rozwijaj się, twórz.


Ile razy zrezygnowałeś z czegoś co lubisz z powodu innych? Albo w ogóle czegoś nie spróbowałeś, bo bałeś się reakcji? A może uległeś już takim nieprzyjemnościom? 
Osoby prowadzące blogi, kanał na youtube z pewnością wiedzą co mam na myśli. 

Dogryzanie ze strony innych, podśmiewanie. Bardzo dużo osób rezygnuje z rzeczy, których chciałby spróbować tylko dlatego, że komuś to nie podoba. Rezygnacja z rzeczy, które dają nam radość. Czy m to jakiś sens? Fakt na początku jest trudno ale zwyczajnie w świecie powinno się mieć to w czterech literach. Nie chodzi mi tylko o blogerki. Sama do miedawna należałam do grupki osób, które wolą podporządkować się innym tylko po to, aby zostać zaakceptowany. Uwierzcie to największa głupota. Wszystko co robicie teraz, nabieranie nowych doświadczeń, umiejętności wpłynie na was i waszą przyszłość.Masz ochotę wstawić na youtube filmik jak śpiewasz? Zrób to. Osoby, które ci dokuczały zwyczajnie ci zazdrościły, a kto wie może będą prosić cię później o zdjęcie. Nie róbcie sobie krzywdy i róbcie to co kochacie. Sympatia ze strony innych jest bardzo ważna lecz jeśli twoi znajomi nie potrafią zaakceptować całej ciebie po prostu nie są ciebie wart. Możecie zajść bardzo wysko ale nie możecie samych siebie blokować. Dajcie sobie szanse i pomimo, że nie zawsze będzie kolorowo nie poddawajcie się. Rozwijajcie się dalej. A kiedy będziecie już na szczycie będziecie mogli pomachać tym wszystkim osobom, które w ciebie nie wierzyły.

 Sweter- CLICK

9 komentarzy:

 1. Nie można rezygnować z czegoś co się lubi robić tylko dlatego, że komuś się to nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post naprawdę! Bardzo motywuje , dziękuje :*
  http://sisterschannelfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,W ogóle'' piszemy oddzielnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ,,W ogóle'' piszemy oddzielnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tekst pisany na telefonie więc ciężko było wypatrzeć jakieś błędy ;)

   Usuń
  2. Ale dzięki poprawie sobie :)

   Usuń
 5. Masz racje jeśli coś lubimy robić to bez względu na to co myślą znajomi powinniśmy robić. Takiego przekonania, ze przestajemy coś robić bo się śmieją nabieramy w gimnazjum gdzie każdy kreatywny pomysł i realizacja w siebie niestety jest wyśmiewana
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję. Podbudowalas mnie na duchu, a jutro robię wielkie rewolucje na blogu. Zmiana szablonu i wszystkiego już jutro.
  Www.kukliykukliy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Instagram