wtorek, 13 października 2015

Pędzle i paleta cieni od Lucluc.com

Cześc!
Ostatnio przyszła do mnie czwarta już paczka od lucluc i z pośród tych wszystkich z tej jestem zadowolona najbardziej. Zamówiłam zestaw pędzli do makijażu oraz paletkę cieni. Pędzle od dawna mi się podobały, a cienie zamówiłam z ciekawości jak to jest z tymi chińskimi kosmetykami.

 Jeśli chodzi o pędzle to są naprawdę super. Obawiałam się, że przyjdzie coś na prawdę słabego co nie nadawałoby się od użytku. Są delikatne i w tym zestawie znajduje się 11 pędzli, każdy do czegoś innego. Połowa z nich nie jest mi potrzebna więc myślę, że oddam je mamie.
 Cienia używam jednego do wypełniania brwi. Bardzo długo się trzyma zdecydowanie wolę ten cień od mojej kredki, która po szkole przeważnie się już rozmazywała. Reszta raczej jak na razie mi się nie przyda ale naprawdę polecam!

Pędzle- CLICK   /   Paletka cieni- CLICK


6 komentarzy:

 1. świetne zamówienie :)
  Poklikałam,poklikasz też u mnie ?
  www.magdalenaklak.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo piękna paleta i świetne pędzle
  poklikane :)
  poklikasz u mnie w tym poście? to tylko 3 kliknięcia ale dla mnie bardzo ważne :) http://eerie-world.blogspot.com/2015/10/1-miesiac.html

  OdpowiedzUsuń
 3. chcialabym dostac to samo:)

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna paleta :) Właśnie obawiam się kosmetyków z chińskich stron.
  Fajny post :)

  http://mylittleworld-paulablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Paleta ciekawie wygląda,a co do pędzi to słyszałam mega dużo opini że z tych chińskich stronek są bardzo dobre aż zastanawiam się nad kupnem :D
  http://kamila-tomaszewska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Instagram