środa, 31 grudnia 2014

2015

Nowy rok jest dla nas niezłą okazją zrobienie duzej lub małej zmiany w naszym życiu. O wcześniejszych nieporozumieniach możemy zapomniec, gdyż zaczynamy na nowo. 1 stycznia. Pierwszy dzień kalendarzowy. Jeśli chcemy ale ten 2015 rok był takim jakim zapragniemy, no jednak trzeba zrobic coś w tym kierunku. Zerwijmy nieprzyjemne znajomości. Możliwe że zawsze brakowało nam odwagi. Myśle, że większość z was zaczęło i skończyło ten rok z tymi samymi, najlepszymi dla was ludzni. Takim osobom życze aby i ten rok mogli zaczac z wspaniałymi przyjaciólmi.
Jednak moga znalezc sie osoby, które chca pozbyc sie kilku osób i naprawde nowy rok to dobra okazja. Sprawmy, aby ten rok byl naszym najlepszym. Postawcie sobie pare postanowień noworocznych i obiecajmy, że kazde z nich spełnimy.  Nawet te najbardziej nierealne dla nas marzenia moga sie spełnić przy odrobiny wysiłku i chęci. Życzę to wszystko wam. 
---------------------------------------------------------------------
Mega przepraszam za różne błędy, bo pisze do was z telefonu, brak dostepu do laptopa. Zależało mi aby wam coś napisac bo sporo czasu nic tu nie było, ale już od niedzieli nie byłam na laptopie i naprawdę przepraszam. Macie tu kilka zdjęć 😘

3 komentarze:

 1. Udanego sylwestra! Nawet ładne zdjęcia:)

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjecia robione telefonem dlatego slaba jakosc

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuje :3 Fajny blog :D
  http://dagaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Instagram