sobota, 22 listopada 2014

Wszystko od nowa.

Cześc!
Zacznę od tego, że zmieniłam design bloga. Teraz jest taki ,,czysty". Usunęłam większośc postów. Zostało ich tylko 12, ponieważ reszta była całkowicie bezsensu. Miałam założyc nowego bloga, ale szkoda było mi obserwatorów, więc postanowiłam że tutaj wprowadzę zmianę. Posty teraz nie będą praktycznie ,,o niczym" postaram się aby większośc postów była tematycznych, oraz modowych. Będzie więcej outfitów, oraz przemyśleń. Bardzo rzadko będą typowo lifestylowe posty i myślę, że zrobi to dobrze blogowi i przyciągnie uwagę nowych czytelników!
Będziecie mogli również zobaczyc posty urodowe. Mam już nawet kilka pomysłów. Dlatego uważam, że to będzie blog typowo dla dziewczyn.
Jeszcze co do designu. Teraz już nie będzie tu nic różowego, niebieskiego czy zółtego. Postawiłam na czarny i biały. Klasycznie i czysto. Wszystko przejrzyste. Jedyne co możne nadac kolorów będą posty z outfitami, zwykłe, typowe zdjęcia jak do tej pory.
Postanowiła też, że pod każdym zdjęciem * na którym nie ma mnie* będzie adres bloga. Nie będzie jak dawniej czyli ,,Po co? przecież nikt sobie tego zdjęcia nie weźmie, a ja stracę czas".
Posty będą też lepszej jakości. Błędy zostaną sprawdzane, usuwane, znaki interpunkcyjne również.
Właściwie nie muszę już nic więcej pisac wystarczy, że zwrócicie uwagę na następne posty zaczynając od tego!4 komentarze:

 1. Wiec powodzenia w blogowaniu! :))
  Jestem czytelniczka :)

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. zmiana każdemu się przyda, powodzenia w dalszym blogowaniu!
  obserwuję
  http://millie-milllie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. To witaj! Powodzenia, już się nie mogę doczekać nowego posta :)
  http://xxkaarolinana.blogspot.com/ Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje posty wcale nie były bezsensu ! bardzo fajny design, przejrzysty wszystko czarno na białym :)

  http://memoriessblogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Instagram